×

خدمات پشتیبانی

1برنامه ریزی تغذیه ای و رژیم
2 آموزش های مجازی و تمرین های استودیو
3اطلاع از دوره ها و روش های ثبت نام

همه روزه در ساعت اداری آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان هستیم

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

برنامه های IMPULSE

ايمپالس خراسان زير نظر مستقيم رئيس كميته EMS و دارنده مدرك بين المللى EMS از آلمان

 

دانلود اپلیکیشن های Impluse

برای رزرو، پیگیری پیشرفت تناسب اندام، رتبه بندی، بسته های خرید، مشاوره سلامت و بسیاری از ویژگی های دیگر …

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

بیشتر بدانید

سوالات متداول در مورد ایمپالس IMPULSE

1 - مزایای ایمپالس چیست؟

ایمپالس در سالن های ورزشی، مراکز سلامتی و زیبایی و همچنین در ورزش های رقابتی، توانبخشی و پزشکی امکان پذیر است. ورزشکاران برجسته و حرفه ای نیز علاوه بر تمرینات روزمره به منظور بهبود قدرت و سرعت خود از ایمپالس استفاده می کنند. درمانگران جسمی از ایمپالس برای تقویت ماهیچه های اطراف مفاصل و تمرینات هدفمند استفاده می نمایند. مربیان شخصی، ورزشگاه ها و مراکز زیبایی بر روی جنبه های تناسب اندام و زیبایی از جمله “شکل دادن بدن از طریق تشکیل عضلات و کاتابولیسم چربی، تحریک متابولیسم و محکم کردن بافت همبند” تمرکز می کنند.

2 - آیا می توانم ایمپالس را درازمدت انجام دهم؟

بله، شما می توانید طولانی مدت و به طور مرتب با آموزش معمول تمرین کنید. قدرت عضلات تنها با تمرینات منظم حفظ می شود. اگر مدت زمان طولانی تمرین نکنید، عضلات به وضعیت اولیه کاهش می یابد. درست مثل تمرینات قدرتی در روش های سنتی.

3 - چرا ایمپالس بسیار موثرتر و حتی بهتر از روش تمرینات سنتی است؟

هنگام تمرین با ایمپالس بیش از 90٪ عضلات به طور همزمان در طول هر انقباض در یک جلسه ی 20 دقیقه ای فعال می شوند در حالی که در روش سنتی این اتفاق پس از سه جلسه یک ساعته به وقوع خواهد پیوست، این در حالیست که هیچگونه آسیبی به مفاصل وارد نمی شود. بنابراين در این روش بسيار سريعتر و موثرتر از روش سنتی به نتیجه خواهید رسید.

4 - آیا تحریک جریان خطرناک است؟

خیر، تمرین با فرکانس تعریف شده در دستگاه ایمپالس خطرناک نیست. چرا؟ عضلات ما به طور مداوم کار می کنند و در طول این فرایند پالس های الکتریکی کوچک ذاتی هر حرکت را آغاز می کنند. در طول تمرین با تحریک جریان این پالس به وضوح توسط پالس اضافی از خارج تقویت می شود. بنابراین این پالس ها برای بدن بیگانه نیستند.

5 - آیا نیازمندی های خاصی لازم است تا بتوانم از ایمپالس استفاده کنم؟

شما به هیچ وجه نیاز خاصی ندارید. هر فرد سالم می تواند از ایمپالس استفاده موثر داشته باشد. فقط در موارد بیماری های خاص تمرین ایمپالس مجاز نیست. تمام موارد منع کننده قبل از شروع آموزش طی یک مکالمه با شما بررسی خواهد شد.

6 - با ایمپالس چقدر از زمانم را می توانم ذخیره کنم؟

مهمترین جنبه ایمپالس ، صرفه جویی در زمان است. بهبود کارایی که در 180 دقیقه تمرین عادی به سختی قابل دست یافتن است در این روش تنها در۲۰ دقیقه امکان پذیر است. بطور خلاصه می توان گفت ایمپالس روشی است با بازدهی بسیار بالا برای کل بدن در مدت زمان 20 دقیقه در هفته که این زمان برای احساس موفقیت در طی چند هفته کافی است.

7 - ایمپالس چه مزایایی دارد؟

زمانی که عضله ها کار می کنند تراکم داخلی به شدت تحریک می شود و جریان خون افزایش یافته که این امر باعث اثر مثبت بر روی پوست و افزایش هماهنگی بدن شده و همچنین سلولیت به طور موثری کاهش می یابد به طوری که پس از تمرین شما احساس آرامش و شادابی خواهید کرد. ایمپالس همچنین عملکرد فیزیکی را بهبود می بخشد و شما احساس سلامت و انعطاف پذیری بیشتری خواهید داشت و دیرتر احساس خستگی خواهید کرد. به طور خلاصه، در مقایسه با روش های تمرینی سنتی، ایمپالس مزایای تمرین شدید را در زمان بسیار کم به شما ارائه می دهد.

8 - آیا می توانم با ایمپالس وزن کم کنم؟

بله، در مرحله اولیه تمرین شما کم شدن سایزتان را کاملا احساس خواهید کرد و در مرحله دوم چربی های انباشته مورد حمله قرار می گیرند. همچنین شما به دلیل افزایش فعالیت عضلات روزانه کالری بیشتری خواهید سوزاند، یعنی مصرف انرژی افزایش می یابد. بنابراین هدف های تمرینی تقویت می شوند و علاوه بر کاهش حجم، وزن شما نیز کاهش خواهد یافت. ایمپالس یک متد ایده آل برای تغییر رژیم غذایی است تا به طور موثر کاهش وزن و چربی را تجربه کنید.

9 - چه زمانی می توانم نتیجه را ببینم؟

شما بعد از اولین جلسه تمرین تغییراتی را احساس خواهید کرد. موفقیت قابل مشاهده مانند وضعیت بهتر، معمولا در چند جلسه تمرین تنظیم می گردد. از بین رفتن چربی ها، افزایش قدرت و بهبود ظاهر پوست، در طول چهار یا شش هفته قابل مشاهده و اندازه گیری است. لازم به ذکر است که شرایط فیزیکی در شروع تمرینات و همچنین نوع تغذیه در نتیجه گیری سریع تاثیر بسزایی دارد. ما یک یا دو جلسه تمرین 20 دقیقه ای در هفته را توصیه می کنیم.

10 - آیا ایمپالس افراد تنبل را به ورزش کردن راغب می کند؟

بله، ایمپالس دقیقا این گروه از افراد که سال ها به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت، دیر نتیجه گرفتن در روش های تمرینی دیگر و غیره ورزش نکرده اند را مجبور می کند دوباره تمرین کنند. بنابراین شروع خوبی برای ترکیب ورزش و ایجاد انگیزه در زندگی روزمره است. شما می توانید بدنتان را بهتر بشناسید و لذت بردن از فعالیت بدنی که چطور و چه زمانی عضله ها منقبض می شوند را احساس کنید.

11 - آیا رشد سریع عضله با ایمپالس امکان پذیر است؟

بله، شما می توانید حداکثر موفقیت را با این روش به دست آورید که این امر در چنین زمان کوتاهی در روش سنتی امکان پذیر نیست، زیرا در تمرین با ایمپالس بسیاری از گروه های عضلانی به طور هم زمان مورد استفاده قرار می گیرند و فشار روی مفاصل کاملا از بین می رود و رشد عضلات سریع تر خواهد بود.

12 - آیا جریان الکتریکی در این روش عوارض جانبی دارد؟

خیر، طبق بررسی های رسمی و علمی هیچ عارضه جانبی منفی برای انسانهای سالم وجود ندارد. برعکس، بسیاری موارد مثبت وجود دارد. لازم به ذکر است درمان از طریق جریان الکتریکی نیز از بخش های شناخته شده تکنیک های کلاسیک فیزیوتراپی از دهه 1950 است.

13 - آیا این جریان الکتریکی ممکن است به قلب من آسیب برساند؟

خیر، فرکانس تعریف شده در دستگاه منحصرا عضلات اسکلتی رشته ای را فعال می کند و دیگر اعضاء از جمله قلب در دسترس این جریان ها نیستند.

بالا