×

خدمات پشتیبانی

1برنامه ریزی تغذیه ای و رژیم
2 آموزش های مجازی و تمرین های استودیو
3اطلاع از دوره ها و روش های ثبت نام

همه روزه در ساعت اداری آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان هستیم

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

برنامه های IMPULSE

ايمپالس خراسان زير نظر مستقيم رئيس كميته EMS و دارنده مدرك بين المللى EMS از آلمان

 

دانلود اپلیکیشن های Impluse

برای رزرو، پیگیری پیشرفت تناسب اندام، رتبه بندی، بسته های خرید، مشاوره سلامت و بسیاری از ویژگی های دیگر …

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ایمپالس چیست ؟

ایمپالس impulse چیست؟

ایمپالس ورزشی است که در آن از متد EMS (مخفف کلمه Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات) استفاده می شود. در این روش با فرستادن پالس های الکتریکی مستقیم به عضلات سرعت عضله سازی تا 5 برابر و سرعت چربی سوزی تا 3 برابر افزایش پیدا خواهد کرد. در هر تمرین 20 دقیقه ای با این تکنولوژی بین 500 تا 700 کالری انرژی مصرف می شود که با 2 بار تمرین کردن در هفته نیاز ورزشی شما برطرف می گردد. دستگاه Impulse در حوزه EMS کل بدن به جهت نوآوری، عملکرد، آموزش، به روز رسانی و ارائه خدمات پیشرو است. علاوه بر طراحی آن با ویژگی های صفحه لمسی و اطلاعات ردیابی بی نظیر از طریق سیستم آنلاین، این دستگاه جایزه های متعدد طراحی از جمله جایزه 2014 FIBO را برای ظاهر شیک و کاربردیش به خود اختصاص داد.

ایمپالس impulse چیست؟

مزایای دستگاه impulse:

دو بار تمرین 20 دقيقه ای در هفته معادل 6 ساعت تمرینات رایج در باشگاه
سوزاندن بیش از 2500 کالری در هر جلسه (نزدیک به700 کالری در حین تمرین و حدود 1800 کالری طی 48 ساعت ریکاوری عضلات بعد از آن)
فشار کم و عدم نیاز به وزنه های سنگین
قابل استفاده برای افرادی که دارای آسیب دیدگی هستند
عدم محدودیت وزن و سایز برای افراد بالای 18 سال
افزایش بیش از 20٪ قدرت و بیش از50٪ استقامت طی 8 هفته

جلیقه های impulse

جلیقه هایی که در کنار دستگاه استفاده می شوند انعطاف پذیری و عملکرد بالایی دارند، به طور کلی الکترودها، کابل ها، لباس زیر و جلیقه به صورت مجزا و منحصر به فرد عمل می کنند. impulse تنها جلیقه تمرینی EMS کل بدن است که دارای پدهای شانه برای تمرین عضله دلتا می باشد.
impulse همچنین با فراهم آوردن یک موسسه آموزشی EMS متعلق به صاحبان impulse، امکان دسترسی به روش های جامع و عمیق آموزش را فراهم کرده که به تمرین کنندگان اجازه می دهد بیشترین نتیجه را از تکنولوژی پیشرفته بگیرند.

impulse– تمرین کل بدن

تمریناتی که با تحریک الکتریکی عضلات (EMS) انجام می شود باعث فعال شدن تمام گروه های عضلانی اصلی در بدن در طول جلسه تمرینی شده و طی 20 دقیقه تمرینات قدرتی با impulse، انقباض عضلانی تقریبا 150 برابر بیشتر از انقباض عضلانی در تمرینات سنتی می باشد که این برابر است با حدود 39000 انقباض عضلانی در هر جلسه تمرین قدرتی. یک تمرین معمولی 20 دقیقه ای impulse کل بدن معادل یک تمرین سنتی 90 دقیقه ای (شامل تمرینات قدرتی، هوازی و توانبخشی) است.

Impulse – اتصال ذهن و عضله

بر خلاف تمرینات باشگاهی و یا همان سنتی که در آن یک اتصال آگاهانه برای هدفمند کردن و جذب عضلات مورد نیاز در طول یک حرکت خاص نیاز است، Impulse بدون مصالحه، پیام الکتریکی (پتانسیل عمل) را که به طور طبیعی توسط مغز از طریق سیستم عصبی مرکزی (CNS) به عضله منتقل می شود را کپی می کند. در تمرینات سنتی به طور معمول 6 تا 8 هفته زمان می برد تا این مسیرهای عصبی ایجاد و گسترش پیدا کنند، اما با Impulse در همان جلسه اول این امر اتفاق می افتد. در تمرینات سنتی معمولا حدود 40٪ از عضلات هنگام اجرای یک حرکت درگیر می شوند در حالیکه در تمرینات Impulse این مقدار بیش از 90٪ می باشد.
در مجموع، تمرینات Impulse موجب افزایش تقاضای انرژی در بدن و در نتیجه سوختن کالری می گردد.

Impulse – فیبر عضلانی

با تمرین Impulse، میزان کلی فعال سازی فیبرهای عضلانی بسیار گسترده تر از تمرینات معمولی است که موجب جذب قابل توجهی از فیبرهای عضلانی قوی تر (Type II) شده و در نتیجه این امر باعث رشد قابل توجهی از بافت های عضلانی و افزایش میزان متابولیسم می شود.
این توانمندی Impulse توجه جامعه ورزشی، ورزشکاران و قهرمانان مشهور جهان را به خود جلب نموده و باعث گرایش آنها به انجام تمرینات Impulse در کنار تمرینات معمول خود به منظور ارتقای عملکردشان گردیده است.

نحوه سوزاندن کالری

دو نوع تمرین Impulse وجود دارد که هر دو می توانند با مکانیسم های مختلف به کاهش وزن و چربی کمک کنند:

1. یک نوع “تمرینات قدرتی” است که در آن کاهش وزن با ایجاد توده عضلانی بدون چربی به دست می آید. در طول تمرین با Impulse و تا 48 ساعت بعد از آن فعالیت و متابولیسم بدن در حال افزایش است. با توجه به افزایش حجم توده عضلانی و همراه با رژیم غذایی سالم، متابولیسم افزایش می یابد و کاهش وزن و چربی می تواند به طور معقول و دائمی صورت پذیرد.

2. نوع دیگر تمرین با Impulse “هوازی” می باشد که باعث افزایش چربی سوزی، گردش خون و هضم می گردد. تمرینات پویا و هوازی که در جلسات تمرینی انجام می شود یک روش قدرتمند برای سوزاندن چربی و کاهش وزن است.

کافی است تنها 4 جلسه ترکیب دو تمرین فوق را انجام دهید تا نتایج قابل قبول آن را مشاهده نمایید!

 

بالا